Вие сте тука: Насловна -> производи -> Функционална ткаенина -> Отпорност на отпорност на ткаенини
 • Отпорност на отпорност на ткаенини - FF 11-3
 • Ние сме производителот, снабдувачот, извозник на најдобар квалитет Отпорност на отпорност на ткаенини, Фабрика во Taiwan. Нашата компанија-длабочината на изучувањето на производ подобрувања, планирање, воведување на нови технологии, и истакна дека "приоритет услуга", "да се заштитат клиентите", "24-часовен" за целите на кариерата. Преку нашите иновативни инженеринг и зрели искуство, ние имаме способност да се исполнат строги барања, краток рок на испорака, квалитетот и цената на конкуренцијата е жестока. Да биде од корист за двете страни, ние сме најдобриот избор за партнер да ви помогне.

  нашите главни производи се сите видови на

  Отпорност на отпорност на ткаенини

  , И тие се добро примен во Кина и меѓународниот пазар. Вие сте добредојдени да не контактирате за повеќе информации и со нетрпение очекуваме да работиме со вас!

  Прашање Сега

 • Отпорност на отпорност на ткаенини
  модел: FF 11-3
  Отпорност на отпорност на ткаенини
  Со користење на различни комбинации на суровини,ние можеме да понудиме одлични материјали со силен отпор на абразија во различни бои и структури за да се продолжи употребата на вреќи за живот,багажи,подот МАТ,шатор,мека торба,мотоцикл торба и автомобил(автомобил,морски,мотоцикл)покритие итн.
  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: