Вие сте тука: Насловна -> производи -> Задна ткаенини -> Авто прекривки
 • Авто прекривки - AF 5-4
 • Ние сме искусни Taiwan Авто прекривки производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката. Ние правиме производство и развој во согласност со СОП. Со нашите маркетинг и производство искуство, со отворен ум подобрување, предизвикувачки чекор напред, професионален менаџмент и иновативен дизајн, ние сме биле рапидно расте. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.

  Ние сме искусни во

  Авто прекривки

  производи и уживаат во добра репутација меѓу клиентите. Освен тоа, покрај стандардни производи, ние исто така нудиме широк спектар на прилагодување услуги со цел да се грижиме за вашите специјални нарачки. Ние се стремиме искрено соработка со сите заинтересирани клиенти.

  Прашање Сега

 • Авто прекривки
  модел: AF 5-4
  ОПИС:
  1. неткаен материјал & бод-обврзница неткаен материјал со обложување
  2. полиестер платно 75D ~ 300D
  3. Специјални Функција: УВ-заштита, мувла отпорни, анти-корозивен, Печатење
  4. Боја: Pantone бои може да се следи упатство боја или може да се изменуваат.
  5. Добредојдовте да не контактирате и истрага во врска со вашите барања.
  6. Место на потекло: Тајван


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: