Our company е еден од реномирани имиња кои се вклучени во Taiwan производителот, снабдувачот и извозник на широк спектар на Задна ткаенини која има висок квалитет и уникатна формула. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство на висок степен на искористување на овој материјал, што ние го набавуваат од сертифицирани добавувачи. Нашите производи се прецизно дизајниран со големо внимание од нашиот прекрасен тим, со цел да се исполнат меѓународните стандарди за квалитет и тие се идеални за употреба во различни места. Нашиот асортиман е достапен во рефус количества и во повеќето конкурентни цени.
 • Свадба Шатор ткаенини - AF 5-1
  AF 5-1 : Свадба Шатор ткаенини
  ОПИС:
  1. најлон, полиестер платно.
  2. Широк спектар Denier од 70D да 1800D.
  3. Специјални Функција: УВ-заштита, затемнување, мувла отпорни, Печатење на располагање.
  4.Color: Pantone и други бои, исто така, ќе бидат добредојдени.
  5. Сите прашања во врска со вашата функционални стандарди и барања ќе бидат добредојдени.
  6. Место на потекло: Тајван

 • Партија Шатор ткаенини - AF 5-2
  AF 5-2 : Партија Шатор ткаенини
  ОПИС:
  1. најлон, полиестер ткаенини & Церада
  2. ултра-мала тежина, висока вода-ressistant, водоотпорен, со широк опсег на бои
  3. Специјални Функција: УВ-заштита, затемнување, мувла отпорни, Печатење на располагање,
  RF заварување
  4. Боја: Pantone бои може да се следи упатство боја или може да се изменуваат.
  5. наредби кои произведуваат како примерок се прифатливи.
  6. потекло: Тајван

 • Брод настрешници - AF 5-3
  AF 5-3 : Брод настрешници
  ОПИС:
  1. полиестер платно 75D ~ 600D со печатење и Винил обвивка (FDY, DTY)
  2. Посебни Функција: УВ-заштита, мувла отпорни, анти-бактериски, анти-корозивен.
  3. Боја: Pantone бои водич, доставен примерок или прилагодено боја се сите
  прифатливо.
  4. распрашува за тестирање стандарди и / или други барања се добредојдени.
  5. Произведени од страна на YungYaw Fabrictech Корп Тајван

 • Авто прекривки - AF 5-4
  AF 5-4 : Авто прекривки
  ОПИС:
  1. неткаен материјал & бод-обврзница неткаен материјал со обложување
  2. полиестер платно 75D ~ 300D
  3. Специјални Функција: УВ-заштита, мувла отпорни, анти-корозивен, Печатење
  4. Боја: Pantone бои може да се следи упатство боја или може да се изменуваат.
  5. Добредојдовте да не контактирате и истрага во врска со вашите барања.
  6. Место на потекло: Тајван

Ние производ атрактивен и трајни

Задна ткаенини

за да се задоволат барањата на сите клиенти, нашата компанија ќе ги почитува следните правила: зелено aheadism, искрен-соработка, со врвен квалитет, висока технологија. Кој ги нашите производи се продаваат добро во целиот свет