Вие сте тука: Насловна -> производи -> Ранец ткаенини -> Балистички ткаенини
 • Балистички ткаенини - BF 2-3
 • Our company е професионална производителот, набавувачот и извозник, повеќе од многу години на експертиза, фабрика во Taiwan. Ние сме убедени дека можеме да им обезбедиме на нашите клиенти со највисок квалитет Балистички ткаенини најважните технички дизајн и решение, сеопфатна поддршка и по-продажни услуги. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Вработените во компанијата имаат силна тимски дух и професионалност, ние сме посветени на навремена услуга и да одговори на вашите прашања / барања на истиот ден.

  Ние искрено добредојде на контакт да се преговара за соработка за взаемна корист и development.We нудат гаранции за секој

  Балистички ткаенини

  и посветен во снабдување со врвен квалитет и најдобра услуга за сите корисници.

  Прашање Сега

 • Балистички ткаенини
  модел: BF 2-3
  ОПИС:
  1. балистички ткаенини 420D ~ 1050D
  2. Функција: со висок интензитет, Трајни, удирање отпорни.
  3. Специјални Функција: Печатење & (винил, ултра-лесни) водоотпорен слој најмалку 5.000 ~ 10,000mm H2O, С6 W / R Достапно.
  4. Боја: различни бои или кориснички дизајн е добредојдена.
  5. Сите прашања во врска со вашата функционални стандарди и барања ќе бидат добредојдени.
  6. Место на потекло: Тајван


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: