Вие сте тука: Насловна -> производи -> Функционална ткаенина -> Дише ткаенина
 • Дише ткаенина - FF 11-5
 • Our company се занимаваат со производство и извоз на квалитетни производи, како Дише ткаенина. Ние нудиме широк спектар на производи кои се достапни во различни големини, дизајни и бои. Понатаму, нашата палета е понуден на пазарот водечки цени. Следниве се делови од нашите модели, ние сме среќни да понуди подетални информации на повеќе модели за вашата препорака. Ве молиме контактирајте не сега.

  Ние сме професионални

  Дише ткаенина

  производител со повеќе од 20 години. Нашите производи се популарни меѓу корисниците. Ние сме биле успешни во создавање на долгорочни деловни односи со компании.

  Прашање Сега

 • Дише ткаенина
  модел: FF 11-5
  Дише ткаенина
  Дишењето ткаенина ги комбинира својствата на двете добра водоотпорна обвивка и одлична пропустливост,што е идеално за излегување,отворено,медицински и мантил и др.Исто така е ветроупорен и достапен е во различни бои,обрасци и спецификации.
  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: