Вие сте тука: Насловна -> производи -> Мантил ткаенини -> Шифон ткаенини
 • Шифон ткаенини - RF 7-4
 • Our company е професионална производителот, набавувачот и извозник специјализирана за развој и производство на Шифон ткаенини. Ние се наоѓа во Taiwan, Со удобен превоз пристап. Сите наши производи се поседува добра репутација во истата индустрија со одличен квалитет и прифатлива цена.

  Ние сме insisit за истражување

  Шифон ткаенини

  кои ги исполнуваат специфични барања од клиенти. За повеќе информации, посетете ја нашата веб страница или да не контактирате слободно.

  Прашање Сега

 • Шифон ткаенини
  модел: RF 7-4
  ОПИС:
  1. шифон
  2. шифон со врежана
  3. Специјални Функција: DWR, РФ заварување, дише, ултра-тенок слој, Водоотпорен 10,000mmH2O ... итн
  4. Боја: Pantone бои може да се следи упатство боја или може да се изменуваат.
  5. Кориснички спец се прифатливи. Ние го поздравуваме вашиот прашања за нашиот производ.
  6. Произведени од страна на YungYaw Fabrictech Корп Тајван


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: