Вие сте тука: Насловна -> производи -> Функционална ткаенина -> Материјал на слој
 • Материјал на слој - FF 11-6
 • Нашата компанија е специјализирана за производство, снабдување и извоз на Материјал на слој. Со стабилна основа на производство и канал на снабдување, ние се одржи многу квалификувани добавувачи како долгорочни партнери за соработка, кои се надлежни да ги задоволи нашите клиенти со високо квалитетни производи и добра услуга. Тука, ние се надеваме да влеземе во кооперативни односи со луѓе од целиот свет, врз основа на рамноправност и взаемна корист со цел да се развие нашата заедничка prospect.Also, ние искрено добредојде купувачи во странство да прават бизнис и подобрување на пријателство со нас.

  Ние сме искусни компанија специјализирана за извоз

  Материјал на слој

  . Секогаш ги одржуваме строга контрола на квалитетот кој заработил ни висок углед меѓу странските пазари. Нашата цена е поконкурентни како ние го имаме нашиот сопствен база.

  Прашање Сега

 • Материјал на слој
  модел: FF 11-6
  Материјал на слој
  Ние нудиме сорти на обложени материјали како што се TPU,PU,Винил,31-P бесплатно.Според неговата функција и употреба,различна дебелина и водоотпорни барања се достапни на барање.
  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: