Вие сте тука: Насловна -> производи -> Ранец ткаенини -> Cordura ткаенини
 • Cordura ткаенини - BF 2-2
 • Our company е професионална Cordura ткаенини снабдувач. и ние може да достигне околу 1000 милиони американски долари за извоз вкупната сума. Повеќе од десет години искуство во областа на материјали, ние стануваме лидер на првата линија на пазарот. Ние положи нашата нога години назад и оттогаш ние се стремиме да се испорача во нашите производи иновации, конкурентни цени и квалитетот управувано задоволството на клиентите.

  Ние производство и извоз на

  Cordura ткаенини

  . Ние имаме тим од врвни технолошки организации и висока ефикасност за да се обезбеди навремена испорака на квалитетни производи. За сите заинтересирани страни, pls љубезно контактирајте не за понатамошни детали.

  Прашање Сега

 • Cordura ткаенини
  модел: BF 2-2
  ОПИС:
  1. Cordura ткаенини 500D, 1050D
  2. Функција: Ултра лесни, издржливи, Фибер абразија, масло Replellency, високиот Сврзување
  Сила
  3. Специјални Функција: Печатење & (винил, ултра-лесни) водоотпорен слој барем 10,000mm H2O.
  4. Боја: Ние обезбедуваме боја кориснички услуги.
  5. Добредојдовте да не контактирате и истрага за стандардни и вие услов.
  6. Извор: Тајван

  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: