Вие сте тука: Насловна -> производи -> Отворен тапацир ткаенина -> Dobby ткаенини
 • Dobby ткаенини - OUF 6-3
 • Ние производство, снабдување и извоз прилично широк спектар на Dobby ткаенини со фабрика во Taiwan Овие производи се исто така прилагоди според специфичните барања на нашите огромно мнозинство на клиенти и клиенти на целиот свет. Ние ги користиме на најсоодветен материјали, производствените процеси, обложувањата, во изработката на овие сигурен, естетски, и издржливи торба токи и пафти.

  Ние ги доставуваме нашите најдобар квалитет

  Dobby ткаенини

  и за време на испорака да ги задоволат вашите барања. За повеќе детална спецификација, ве молиме да ни ги испратите вашите истрага и ние ќе ви одговори наскоро.

  Прашање Сега

 • Dobby ткаенини
  модел: OUF 6-3
  ОПИС:
  1. различни дезени и дизајни, анти-корозивен, C6-C8 водоотпорен, УВ-ressistant,.
  2. Боја: различни бои можат да изберат или може да се изменуваат.
  3. Добредојдовте да се разговара за моделот, бојата, тестирање стандард ... итн. со нас.
  4. Произведени од страна на YungYaw Fabrictech Корп Тајван

  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: