Вие сте тука: Насловна -> производи -> Зелена ткаенина -> Зелена ткаенина со црвена боја
 • Зелена ткаенина со црвена боја - GF 10-1
 • Како професионален производителот, снабдувачот и извозник со една фабрика во Taiwan, Нашите главни производи вклучуваат сите видови на Зелена ткаенина со црвена боја производи. Нашите во-длабочината на знаење на производите и апликации, заедно со ефикасна и персонализирана услуга ни овозможи да се изгради некогаш трае производи со нашите клиенти и добавувачи. Нашиот асортиман на производи и беспрекорна служби го водеше нашиот бизнис до нови височини. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.

  Нашата сила лежи во нашето верување дека технологијата треба да им служи на луѓето, а не обратно. Возиме технологија и да се поттикнат тоа во текот на најсовремена да ги исполни вашите

  Зелена ткаенина со црвена боја

  за да додадете квалитетот на вашиот живот.

  Прашање Сега

 • Зелена ткаенина со црвена боја
  модел: GF 10-1
  Зелена ткаенина со црвена боја
  Зошто зелена ткаенина?
  Отстранувањето на текстилот е докажано како сериозен еколошки проблем.Зелената ткаенина е нашето ветување како одговор на одржливоста.Допир обоена е едно од најзначајните решенија.Затоа,ткаената ткаенина може да го прескокне процесот на умирање на ткаенината,заштеда на 85%вода,65%енергија,60%хемикалии,60%Емисија на CO2.Згора на тоа,натриените обоени предива имаат подобра униформа во боите,миење и лесна боја,и посилен УВ отпор.

  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: