Вие сте тука: Насловна -> производи -> Зелена ткаенина -> Eco Tech Fabric
 • Eco Tech Fabric - GF 10-4
 • Нашата компанија е специјализирана за производство, снабдување и извоз на Eco Tech Fabric. Со стабилна основа на производство и канал на снабдување, ние се одржи многу квалификувани добавувачи како долгорочни партнери за соработка, кои се надлежни да ги задоволи нашите клиенти со високо квалитетни производи и добра услуга. Тука, ние се надеваме да влеземе во кооперативни односи со луѓе од целиот свет, врз основа на рамноправност и взаемна корист со цел да се развие нашата заедничка prospect.Also, ние искрено добредојде купувачи во странство да прават бизнис и подобрување на пријателство со нас.

  Ние сакаме да имаме искрена соработка со сите пријатели, и да работат заедно за да се создаде повеќе славни утре за заеднички развој. Ние, исто така се надеваат да добијат драгоцени идеи и предлози од домашни и од странство "пријатели. Дозволете ни да се создаде добар достигнувања во оваа

  Eco Tech Fabric

  и излегувам за убав утре заедно.

  Прашање Сега

 • Eco Tech Fabric
  модел: GF 10-4
  Eco Tech Fabric
  Eco Tech Fabric е серија која има за цел да ги спои најнапредните перформанси и памук-како изглед и чувство на рака.Може да се меша со предиво обоени предива како што е полиестер,најлон,откачи,акрилик...сорти на материјал.,кој нуди одлични абразија и UV отпор,постојаност на боја,водоотпорен и водоотпорен.
  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: