Вие сте тука: Насловна -> производи -> Отворен Ткаенини -> Ткаенина Ранец
 • Ткаенина Ранец - OF 1-4
 • Ние производство, снабдување и извоз, прилично широк спектар на Метал Занаети, вклучувајќи го и Ткаенина Ранец во различни форми и големини во Taiwan. Производи на нашата компанија, исто така, може да се прилагодени за задоволување на барањата на нашите индиски и меѓународни клиенти и клиенти задоволувачки. Имаме искуство во производство на производи со врвен квалитет, кои се совршено синхронизирана со модни трендови.

  Го поздравуваме нови и стари клиенти дома и во странство во посета на нашата компанија. Ајде да се развие постојано развиваат нови

  Ткаенина Ранец

  производи и оди напред заедно. Во потрага напред на нашата совршена соработка и resplendent достигнување во иднина.

  Прашање Сега

 • Ткаенина Ранец
  модел: OF 1-4
  ОПИС:
  1. Обичен & ripstop најлон ткаенина од 210D да 1680D
  2. Cordura ткаенини 500D, 1050D
  3. NY66 & NY6 балистички ткаенини 420D ~ 1050D
  4. Поли ткаенини 300D, 300 / 600D, 600D, 1200D
  5. Од претходните ткаенина сите можат да се отпечатат, обложени функција и водоотпорен до најмалку 10,000mmH2O.
  6. Боја: Ние обезбедуваме боја кориснички услуги
  7. Произведен од YungYaw Fabrictech Корп Тајван


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: