Вие сте тука: Насловна -> производи -> Ламинирани ткаенини -> Ткаенина Медицинска
 • Ткаенина Медицинска - LF 12-1
 • Ние сме компанија која се бави со производство, снабдување и извоз на висок квалитет на Ткаенина Медицинска кои се прецизно изработени и многу прецизна направи. Нашите производи понуди трајни и долготраен век на клиентите. Нашата компанија има добро обучени маркетинг и материјал ракување кадар ние сме страсно посветена избави иновативни производи на нашите клиенти на време за да изградат посветла и одржлива иднина.

  Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

  Ткаенина Медицинска

  и најдобра услуга. Вие сте исто така добредојдени да се вклучат сите коментари на поддршка во исто време.

  Прашање Сега

 • Ткаенина Медицинска
  модел: LF 12-1
  ОПИС:
  1. најлон ткаенина
  2. полиестер платно
  3. Spunlace неткаен материјал
  4. Посебни Функција: TPU сврзување, Винил слој, ултра-мала тежина, Дише
  5. Боја: прилагодено дизајн
  6. моделот, бојата, стандардот за тестирање и други дискусии се добредојдени.
  7. потекло: Тајван


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: