Вие сте тука: Насловна -> производи -> Ранец ткаенини -> Висока јачина ткаенини
 • Висока јачина ткаенини - BF 2-1
 • Our company специјализира во истражување и производство на различни видови и спецификации на Висока јачина ткаенини. И наш фабрика е во Taiwan, Со добар квалитет и конкурентна цена, ве молиме контактирајте не за повеќе детали. Ние собираме сите сериозни странство барања и нуди најдобри цени и квалитет.

  Поради нашите одличен квалитет, добар систем за управување и се чувствувате услуги на клиентите, ние веќе ужива долготрајни добар углед во оваа

  Висока јачина ткаенини

  поле пазарот.

  Прашање Сега

 • Висока јачина ткаенини
  модел: BF 2-1
  ОПИС:
  1. најлон ткаенина 210D ~ 1680D, висока јачина ткаенини 400D ~ 1050D
  2. Функција: Мека на допир, добра боја-постојаност, удирање Отпорни
  3. Специјални Функција: Печатење & (винил, ултра-лесни) водоотпорен слој барем 10,000mm H2O.
  4. Боја: различни бои можат да изберат или може да се изменуваат.
  5. обезбедени материјали процес е добредојден.
  6. потекло: Тајван


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: