Вие сте тука: Насловна -> производи -> Ранец ткаенини -> Ткаенини Полиестер
 • Ткаенини Полиестер - BF 2-4
 • Our company е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Ткаенини Полиестер кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Со цел да се обезбеди нивната подолг живот и квалитет ние производство на овие производи, со користење врвот одделение суровина, како на меѓународните стандарди за квалитет. Ние сме исклучиво нудат овие производи во широк спектар на различни бои шеми и големини и се, исто така, прилагодување, како на барањата на клиентот. Нашите производи се исто така познати по своите одличен квалитет, брза услуга и прифатлива цена.

  Политика на компанијата е да се осигура дека вие и вашите клиенти имаат корист од сеопфатна советодавни услуги, иновативни и високо квалитетни

  Ткаенини Полиестер

  со конкурентна цена и за време на испорака, строго придржување кон роковите и лична посветеност кон секој проект.

  Прашање Сега

 • Ткаенини Полиестер
  модел: BF 2-4
  ОПИС:
  1. 150D полиестер платно ~ 1800D
  2. Т / ЦД ткаенини, T / C Проверете, Т откачи
  3. Функција: лесно нега, висок интензитет, отпорни на корозија, висока постојаност на боја.
  4. Посебни Функција: Печатење & (винил, ултра-лесни) W / P обложување.
  5. Боја: една боја, бисерни бои, или кориснички по желба.
  6. Барање да се следат за да се произведе примерок е прифатливо.
  7. потекло: Тајван


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: