Вие сте тука: Насловна -> производи -> Мантил ткаенини -> Ткаенини Најлон
 • Ткаенини Најлон - RF 7-1
 • Како професионален производителот, снабдувачот и извозник со една фабрика во Taiwan, Our company е сеопфатна фабрика се ангажира во производството, независно развој и истражување, маркетинг и трговија на Ткаенини Најлон. нашата инфраструктура ни овозможува да снабдување производи врз основа на клиент дефинирани дизајни и спецификации за производи и алтернативни апликации.

  Поради голем избор на

  Ткаенини Најлон

  нека нашите производи да одат во светот. Ние може да ви обезбеди разумна цена и совршена по продажбата на услугата. Добредојде на нови и стари клиенти да ја посетите нашата компанија.

  Прашање Сега

 • Ткаенини Најлон
  модел: RF 7-1
  ОПИС:
  1. 20D ~ 50D Микрофибер ткаенини & Проверете ткаенини
  2. Најлон тафта ткаенини 70D, 210D
  3. Специјални Функција: С6 W / R, РФ заварување, дише, ултра-тенок слој, Водоотпорен 10,000mmH2O ... итн
  4. Боја: Секоја боја е достапен и може да се изменуваат.
  5. Ние обезбедуваме боја кориснички услуги.
  6. произведени во Тајван

  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: