Вие сте тука: Насловна -> производи -> Мантил ткаенини -> Полиестер ткаенини
 • Полиестер ткаенини - RF 7-3
 • Our company се ангажирани во нудејќи широк спектар на Полиестер ткаенини. Нашиот асортиман на производи е широко прифатена од страна на нашите клиенти за нејзините различни функции како издржливост, живописни бои, атрактивен дизајн и различни shape.We понуда прилагодување на различни параметри, како што форми, димензии и дизајн.

  Посетете го нашиот изложбен салон и други веб делови сега да дознаете повеќе за

  Полиестер ткаенини

  , А потоа да стапат во контакт со нашите странски трговски претставници денес за вашите извори needs.We ќе ви овозможи со примероци, како е можно поскоро.

  Прашање Сега

 • Полиестер ткаенини
  модел: RF 7-3
  ОПИС:
  1. полиестер платно 50D ~ 75D
  2. pongee со Печатење & врежана
  3. Специјални Функција: Дише, DWR, РФ заварување, ултра-тенок слој, Водоотпорен 10,000mmH2O ... итн
  4. Боја: различни бои можат да изберат или може да се изменуваат.
  5. Ние сме спремни да ги обработува со обезбедени материјали. Кориснички барања се добредојдени.
  6. Место на потекло: Тајван


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: