Вие сте тука: Насловна -> производи -> Шатор ткаенини -> Кат ткаенини
 • Кат ткаенини - TF 3-3
 • Ние сме искусни Taiwan Кат ткаенини производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката. Ние правиме производство и развој во согласност со СОП. Имаме високо квалификувани и посветен на работна сила кои ви уверува на за време на испорака на производи со висок квалитет. Ве молам да ми кажете на вашите детали барања за нашите производи, како големина, површина, боја, и така натаму, со што можеме да ја цитираме според вашето барање, а потоа да ви даде најдобра цена.

  Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

  Кат ткаенини

  и најдобра услуга. Вие сте исто така добредојдени да се вклучат сите коментари на поддршка во исто време.

  Прашање Сега

 • Кат ткаенини
  модел: TF 3-3
  ОПИС:
  1. Полиестер 250D, 500D, 600D
  2. Памук & Т откачи
  3. Nylon6,66 од 70D да 400D пакување крпа ткаенини
  4. Горенаведените ткаенина сите можат да бидат обложени со водоотпорен до 10,000mm H2O.
  5. Боја: Pantone бои може да се следи упатство боја или може да се изменуваат.
  6. Ние сме способни за дизајнирање кориснички производ.
  7. произведени во Тајван


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: