Вие сте тука: Насловна -> производи -> Шатор ткаенини -> Мува ткаенини
 • Мува ткаенини - TF 3-1
 • Our company е професионална производителот, набавувачот и извозник, повеќе од многу години на експертиза, фабрика во Taiwan. Ние сме убедени дека можеме да им обезбедиме на нашите клиенти со највисок квалитет Мува ткаенини најважните технички дизајн и решение, сеопфатна поддршка и по-продажни услуги. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Вработените во компанијата имаат силна тимски дух и професионалност, ние сме посветени на навремена услуга и да одговори на вашите прашања / барања на истиот ден.

  Посетете го нашиот изложбен салон и други веб делови сега да дознаете повеќе за

  Мува ткаенини

  , А потоа да стапат во контакт со нашите странски трговски претставници денес за вашите извори needs.We ќе ви овозможи со примероци, како е можно поскоро.

  Прашање Сега

 • Мува ткаенини
  модел: TF 3-1
  ОПИС:
  1. pongee ткаенини 75D ~ 300D
  2. Полиестер ripstop 75D ~ 150D
  3. T / C & T / C ripstop ткаенини
  4. најлон ткаенина 30D ~ 210D
  5. Слој Функција & Материјал: Винил обложување, обложување ултра-мала тежина, СТП слој, сребрен слој, слој Затемнување и кориснички слој.
  6. Од претходните ткаенина сите можат да бидат обложени со водоотпорен до 10,000mm H2O.
  7. Боја: Прилагодено дизајн.
  8. Вашите барања за нашите производи ќе бидат добредојдени.
  9. Произведено во Тајван


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: