Вие сте тука: Насловна -> производи -> Ткаенина POCOTEX -> Функционална ткаенина
 • Функционална ткаенина - PF 8-3
 • Our company обезбедува широк опсег професионални технологија се фокусира на Функционална ткаенина производство, снабдување и развој. Нашето искуство во дизајн и производство ни овозможи да понудиме производи за било application.Also ние може да го менува сите постоечки стандард дизајн за да се приспособат на вашите потреби. Ние сме високо-технолошка компанија во оваа област кој е способен за проектирање, производство серија на висок квалитет products.We биле основани стабилна и сигурна кооперативни односи со клиентите во целиот свет. Добредојдовте да се приклучат на широк и поволни соработка со нас сега!

  Ние можеме да снабдување

  Функционална ткаенина

  според клиент дизајни. Ние, исто така може да ви обезбеди најновите каталог со конкурентна цена. Ве молиме контактирајте не што е можно поскоро.

  Прашање Сега

 • Функционална ткаенина
  модел: PF 8-3
  Функционална ткаенина
  Функционалните ткаенини даваат повеќекратна заштита во едно ткаенина.Покрај тоа,може да се примени специјален филм и мембрана која исто така може да направи композити.На пример,ткаенина+ткаенина,ткаенина+пластика,ткаенина+пена,ткаенина+позадина...итн.Комбинација на функции со високи перформанси.
  Карактеристики:
  ❖Отпорен на абење
  ❖Висока јачина/издржливост
  ❖DWR/Водоотпорен
  ❖Дише
  ❖Анти-бактериски

  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: