Вие сте тука: Насловна -> производи -> Функционална ткаенина -> Функционална ткаенина
 • Функционална ткаенина - FF 11-1
 • Our company беше интегрирање производителот, снабдувачот и извозникот. Нашата компанија зафаќа површина од 6 километри. Со нашите богати искуства и прилежен и работливост членови на персоналот, ние може да се исполнат различни барања од различни типови на клиенти. Нашиот производен капацитет изнесува 10.000 годишно. Ние сме главно ангажирани во Функционална ткаенина , А нашите производи се продава добро во Taiwan. Ние спроведе строги квалитет инспекции во текот на секоја серија / производ. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви служи и се надевам да стане еден од вашите пријатели и деловни партнери.

  Нашите

  Функционална ткаенина

  се добро продажба со силна техничка strengh, атрактивен appreance, таписерии изработка, убава звук и стабилен квалитет. Ние можеме да добиете долга и стабилна врска со вас.

  Прашање Сега

 • Функционална ткаенина
  модел: FF 11-1
  Функционална ткаенина
  Што нудиме?
  Како одговор на различните барања од потрошувачите,ние инвестираме и сме опремени со разни машини,материјали,професии и страст да бидат прилагодени-направи производи како водоотпорен,водоотпорен,Отпорен на абење,висока UV заштита,дише,мала тежина,обложени и ламинирани ткаенини.<бр/
  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: