Вие сте тука: Насловна -> производи -> Ткаенина POCOTEX -> Зелена ткаенина
 • Зелена ткаенина - PF 8-2
 • Our company е professionalof компании кои развиваат различни спецификации за висок квалитет Зелена ткаенина. На технички персонал имаат долга историја на развивање на водечките компании за производи за овие индустрии, кое обезбедува сигурноста на готови производи производи. Ве молиме да бидат слободни да контактирате со нас за повеќе детали.

  Одличен квалитет и конкурентна цена ни прават да има многу клиенти од целиот свет. Ние силно веруваме дека можеме да им обезбеди на клиентите со најдобрите

  Зелена ткаенина

  и најдобрите услуга.

  Прашање Сега

 • Зелена ткаенина
  модел: PF 8-2
  Зелена ткаенина
  Зелената ткаенина го вклучува концептот на високи УВ перформанси,мешан ткаење(ПП,Најлон,ЈП)и предиво обоена предиво,кој се создава со додавање на бојата на masterbatch до топењето на полимер во центрифугирање.Не е потребен дополнителен процес на боење.Тоа заштедува вода ресурс за нашата мајка земјата.
  Карактеристики:
  ❖Висок УВ-заштита
  ❖Единствен во боја
  ❖Одлична боја-постојаност
  ❖Намалување на побарувачката за бои и средства за одредување.<бр/
  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: