Вие сте тука: Насловна -> производи -> Шатор ткаенини -> Внатрешниот Шатор ткаенини
 • Внатрешниот Шатор ткаенини - TF 3-2
 • Како професионален производителот, снабдувачот и извозник, Our company е производство на претпријатие од областа на проектирање, развој, производство и трговија на Внатрешниот Шатор ткаенини. Ако имате проблеми или се разочарани со низок квалитет на производи од други компании ", ве молиме обидете се нашите производи. Нашите производи ќе ви помогнат и вашите клиенти да ги задоволи совршено. Ние ги доставуваме производи на сите на Кина клиенти.

  Внатрешниот Шатор ткаенини

  достапни во различни димензии, овие може да се прилагоди според специфичните барања на нашите клиенти. Понатаму, ние се тестираат овие строго пред да се потребите на нашите клиенти. Нашите производи се во согласност со добро дефинирани индустриски стандарди и достапни на разумни стапки.

  Прашање Сега

 • Внатрешниот Шатор ткаенини
  модел: TF 3-2
  ОПИС:
  1. полиестер платно 75D, 150D
  2. pongee ripstop ткаенини 75D, 150D
  3. најлон 30D ~ 70D Микрофибер ткаенини
  4. Најлон PA66 70D ~ 210D ripstop ткаенини
  5. Од претходните ткаенина сите можат да бидат обложени со водоотпорен до 10,000mm H2O.
  6. Бои може да се изменуваат.
  7. Добредојдовте да се разговара за моделот, бојата, тестирање стандард ... итн.
  8. Произведени од страна на YungYaw Fabrictech Корп Тајван


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: