Вие сте тука: Насловна -> производи -> Отворен тапацир ткаенина -> Дрес на ткаенини
 • Дрес на ткаенини - OUF 6-4
 • Our company е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Дрес на ткаенини in Taiwan. Нашата експертиза ни овозможува да нудиме широк спектар на производи, со цел да се исполнат меѓународните стандарди за квалитет и тие се совршени да се користи во различни места. Нашата палета е достапен во различни големини и спецификации за да се задоволат различните потреби на клиентите.

  Одличен квалитет и конкурентна цена ни прават да има многу клиенти од целиот свет. Ние силно веруваме дека можеме да им обезбеди на клиентите со најдобрите

  Дрес на ткаенини

  и најдобрите услуга.

  Прашање Сега

 • Дрес на ткаенини
  модел: OUF 6-4
  ОПИС:
  1. Трипл-слој слој со водоотпорен, кориснички дизајн, анти-корозивен, Трајни производи за УВ-заштита, Влага премиерот.
  2. Боја: постојам примерок, клиентите мостра или Pantone бои се сите добредојдени.
  3. Сите прашања во врска со вашата функционални стандарди и барања ќе бидат добредојдени.
  4. Место на потекло: Тајван

  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: