Основана во Taiwan, Our company, Професионална производителот, снабдувачот на Ламинирани ткаенини Има широк спектар на производни линии. Ние успешно го продаваат и извезуваат нашите производи во странство. Продолжуваме значителни инвестиции во истражување и развој да се произведуваат производи по највисоките можни стандарди на квалитет и ефикасност. Тоа ќе биде вашиот избор мудрост да соработува со бизнис со нас. Искрено се надеваме дека ќе биде вашиот најдобар партнер во бизнисот. Не двоумете се и Контактирајте не веднаш штом ќе може да се!
 • Ткаенина Медицинска - LF 12-1
  LF 12-1 : Ткаенина Медицинска
  ОПИС:
  1. најлон ткаенина
  2. полиестер платно
  3. Spunlace неткаен материјал
  4. Посебни Функција: TPU сврзување, Винил слој, ултра-мала тежина, Дише
  5. Боја: прилагодено дизајн
  6. моделот, бојата, стандардот за тестирање и други дискусии се добредојдени.
  7. потекло: Тајван

 • Душек ткаенини - LF 12-2
  LF 12-2 : Душек ткаенини
  ОПИС:
  1. Дише 3000 ~ 10.000 mmH2O / 24hurs
  2. Исчистете Заштитник
  3. Затвор Душек
  4. Боја: различни бои можат да изберат или може да се изменуваат.
  5.Ние се способни да дизајн прилагодено производ и да ги задоволи вашите посебни потреби.
  6. Произведени од страна на YungYaw Fabrictech Корп во Тајван

 • Шатор Материјали - LF 12-3
  LF 12-3 : Шатор Материјали
  ОПИС:
  1. 20D ~ 70D микро влакна материјал
  2. Висока Водоотпорен, дише, РФ Заварување Достапно
  3. УВ-намалување, Затемнување ... итн посебна функција за Кориснички.
  4. Боја: Pantone бои може да се следи упатство боја или може да се изменуваат.
  5. Сите прашања во врска со вашата функционални стандарди и барања ќе бидат добредојдени.
  6. Произведени од страна на YungYaw Fabrictech Корп во Тајван

 • Водоотпорен материјал - LF 12-4
  LF 12-4 : Водоотпорен материјал
  ОПИС:
  1. taslon 228 ткаенини со посебни чупка завршувањето, Мека на допир
  2. С6 вода отвратителен & Не-флуор вода отвратителен Еко-пријателски
  3. Висок дише и Високата Водоотпорен
  4. шарени ткаенини апликација
  5. Боја: различни бои можат да изберат или може да се изменуваат.
  6. Ние сме подготвени за производство на производи, како на вашиот примерок.
  7. Произведен од YungYaw Fabrictech Корп во Тајван

Опремени со високо крајот објекти и

Ламинирани ткаенини

на високо квалификувани и професионално искуство на компанијата успева да дава најдобар квалитет на повеќето достапни на трошоците. Оди напред, се обврзуваме да дадеме се од себе во однос на вредноста и задоволството на клиентите.