Вие сте тука: Насловна -> производи -> Отворен Ткаенини -> Соба за ткаенини
 • Соба за ткаенини - OF 1-2
 • Ние производство, снабдување и извоз Соба за ткаенини кој е произведен со најдобар квалитет на материјалот и се нудат како по клиент спецификации во Taiwan. Нашите производи се прилагоди според специфичните барања на клиенти во различни дебелини, должини и големини. Опремени со high-end објекти и тим од високо квалификувани и искуство професионална Our company thrives за реализација на најдобрите на квалитет на повеќето пристапна цена.

  Целиот персонал ќе се обиде да обезбеди повеќе високо ниво

  Соба за ткаенини

  и со полно работно срце услуги за нашите клиенти да се вклучат во прошири плима на индустријата. На производи се нудат на нашите клиенти во различни форми, големини, бои и бои да се прилагодат на барањата на нашите клиенти.

  Прашање Сега

 • Соба за ткаенини
  модел: OF 1-2
  ОПИС:
  1. Nylon6,66 ткаенини 70D ~ 1680D
  2. полиестер платно 75D ~ 1800D
  3. T / C ткаенини, откачи, Памук, dobby, Jersey..etc
  4. Слој Функција: СТП, акрилик, TPU, Винил, ултра-лесни тенок слој
  5. печатење услуга за најлон, полиестер, памучна ткаенина.
  6. Боја: Pantone бои може да се следи упатство боја или може да се изменуваат.
  7. произведени во Тајван

  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: