Вие сте тука: Насловна -> производи -> Задна ткаенини -> Брод настрешници
 • Брод настрешници - AF 5-3
 • Нашите професионалци од POCOTEX Inc. имаат огромна индустрија знаење кое им помага во обезбедување на клиенти со висок квалитет Брод настрешници кои се дизајнирани во согласност со меѓународните стандарди за квалитет во Taiwan . Ние извор овие производи само од сигурен и доверлив продавачи. Секој од нашите производи се подложува на строги квалитет тест под надзор на искусен и квалификуван тим од квалитетни контролори.

  Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

  Брод настрешници

  и најдобра услуга. Вие сте исто така добредојдени да се вклучат сите коментари на поддршка во исто време.

  Прашање Сега

 • Брод настрешници
  модел: AF 5-3
  ОПИС:
  1. полиестер платно 75D ~ 600D со печатење и Винил обвивка (FDY, DTY)
  2. Посебни Функција: УВ-заштита, мувла отпорни, анти-бактериски, анти-корозивен.
  3. Боја: Pantone бои водич, доставен примерок или прилагодено боја се сите
  прифатливо.
  4. распрашува за тестирање стандарди и / или други барања се добредојдени.
  5. Произведени од страна на YungYaw Fabrictech Корп Тајван


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: