Вие сте тука: Насловна -> производи -> Ламинирани ткаенини -> Душек ткаенини
 • Душек ткаенини - LF 12-2
 • Нуди широк спектар на материјали креирани Душек ткаенини од нас се смета за нивниот квалитет врз основа карактеристики. Бидејќи ние ги користиме само автентични материјали во креирањето на нашиот асортиман на токи, со што нашата палета на токи е класа одделно. Имаме потребните капацитети за да се прилагодите на нашите производи, како на барањата на нашите клиенти.

  Смирувачки во дизајни, имаме за нашите клиенти висок степен на

  Душек ткаенини

  производи. Тие доаѓаат во светли комбинации на бои кои ги око фаќање на изглед се направи.

  Прашање Сега

 • Душек ткаенини
  модел: LF 12-2
  ОПИС:
  1. Дише 3000 ~ 10.000 mmH2O / 24hurs
  2. Исчистете Заштитник
  3. Затвор Душек
  4. Боја: различни бои можат да изберат или може да се изменуваат.
  5.Ние се способни да дизајн прилагодено производ и да ги задоволи вашите посебни потреби.
  6. Произведени од страна на YungYaw Fabrictech Корп во Тајван

  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: