Вие сте тука: Насловна -> производи -> Зелена ткаенина -> Најлон допир обоена ткаенина
 • Најлон допир обоена ткаенина - GF 10-3
 • Our company е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Најлон допир обоена ткаенина in Taiwan кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Овие производи се особено познати по повеќе функционална живот, издржливост и безбедно користење. Покрај тоа, ние исто така нудиме овие производи во различни форми, дезени и големини. Нашите клиенти може да се искористат од нас овие производи со висок квалитет по пристапни цени.

  Гарантирање стабилна и навремено снабдување, веродостојни квалитет и искрена услуга, нашите производи на

  Најлон допир обоена ткаенина

  се продава добро во домашните и странските пазари. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, или сакате да поставите кориснички налог, ве молиме Дон т двоумете да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме нашите најдобри да ги задоволат вашите потреби.

  Прашање Сега

 • Најлон допир обоена ткаенина
  модел: GF 10-3
  Најлон допир обоена ткаенина
  Нашето најлонско предиво се нанесува од 210D до 1000D со дополнителен избор на отпорни на абразија и отпорни на оган.
  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: