Вие сте тука: Насловна -> производи -> Отворен Ткаенини -> Отворен задна ткаенини
 • Отворен задна ткаенини - OF 1-3
 • Our company се наоѓа во Taiwan. Ние сме професионални претпријатие ангажирани во производителот, снабдувачот и извозник на Отворен задна ткаенини. Ние можеме да ги доставуваме широк спектар на производи за да се исполнат постојано менување на барањата на пазарот. Кориснички налози се добредојдени. Ние се повеќе се шири нашите меѓународни удел на пазарот врз основа на квалитетот на производите, одлична услуга, разумна цена и навремена испорака. Ве молиме контактирајте не во секое време за повеќе информации.

  Ние, главно, се на

  Отворен задна ткаенини

  ODM и OEM цел, она што го гледате на интернет се само мали делови од нашите производи. Да имаат подобра резолуција и да добијат брз одговор, ве молиме контактирајте со вашиот спецификации веднаш. Ние ќе се потрудиме да ви ги задоволи.

  Прашање Сега

 • Отворен задна ткаенини
  модел: OF 1-3

  ОПИС:
  1. Полиестер (pongee) ткаенини 75D ~ 600D (FDY, DTY) со печатење и обложување
  2. неткаен материјал & бод-обврзница неткаен материјал со слој
  3. Церада ткаенини
  4. Сите ткаенина може да се УВ-заштита, затемнување, мувла отпорни.
  5. Боја: примерок на клиентите или Pantone бои се сите добредојдени.
  6. Ние сме спремни за обработка со обезбедени материјали. Кориснички барања се добредојдени.
  7. потекло: Тајван

  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: