Ние нудиме редовната Отворен тапацир ткаенина кои се достапни во различни големини и може да се перат со леснотија. Ние производство на овие производи, со користење врховен и најдобрите квалитетни материјали врз основа на најновата технологија во согласност со стандардите и нормите за квалитет. Овие производи клиенти може да се искористат од нас по пристапни цени.
 • Полиестер ткаенини - OUF 6-1
  OUF 6-1 : Полиестер ткаенини
  ОПИС:
  1.Special Функција: Трајни вода отвратителен, добра боја-постојаност, УВ-ressistant, Печатење на располагање, дише обложување
  2. Боја: една боја, двојно боја, боја бисерни, или кориснички по желба.
  3. Го поздравуваме вашите барања во врска со нашите производи. Кориснички спец се прифатливи.
  4. Произведени од страна на YungYaw Fabrictech Корп Тајван

 • Откачи ткаенини - OUF 6-2
  OUF 6-2 : Откачи ткаенини
  ОПИС:
  1. Посебни Функција: Бранеа Достапно, анти-корозивен, Трајни производи за вода отвратителен, UV-
  ressistant, печатење.
  2. Боја: Pantone бои водич, доставен примерок или прилагодено боја се сите
  прифатливо.
  3. Барање да се следат за да се произведе примерок е прифатливо.
  4. Произведени од страна YungYaw Fabrictech Корп Тајван

 • Dobby ткаенини - OUF 6-3
  OUF 6-3 : Dobby ткаенини
  ОПИС:
  1. различни дезени и дизајни, анти-корозивен, C6-C8 водоотпорен, УВ-ressistant,.
  2. Боја: различни бои можат да изберат или може да се изменуваат.
  3. Добредојдовте да се разговара за моделот, бојата, тестирање стандард ... итн. со нас.
  4. Произведени од страна на YungYaw Fabrictech Корп Тајван

 • Дрес на ткаенини - OUF 6-4
  OUF 6-4 : Дрес на ткаенини
  ОПИС:
  1. Трипл-слој слој со водоотпорен, кориснички дизајн, анти-корозивен, Трајни производи за УВ-заштита, Влага премиерот.
  2. Боја: постојам примерок, клиентите мостра или Pantone бои се сите добредојдени.
  3. Сите прашања во врска со вашата функционални стандарди и барања ќе бидат добредојдени.
  4. Место на потекло: Тајван

Ние нудиме на нашите клиенти

Отворен тапацир ткаенина

производи. Ние цврсто веруваме дека основните вредности се задржи стабилно и организации фокусирани на заедничката цел. Нашите основни вредности, ни помогнаа да се постигне нашата мисија да донесе мерливите Предности на нашите клиенти.