Вие сте тука: Насловна -> производи -> Задна ткаенини -> Партија Шатор ткаенини
 • Партија Шатор ткаенини - AF 5-2
 • Our company специјализира во производство, снабдување и извозник Партија Шатор ткаенини, Со една фабрика во Taiwan. главно произведува сите видови на оваа производи. Покрај тоа, ние може да ви обезбеди со договор производство или ви помогнат да се развие и дизајн на нови производи во зависност од вашите барања. Сега, нашите производи се продаваат добро во светот; Клиентите се многу задоволни со нашите производи.

  Висок квалитет

  Партија Шатор ткаенини

  и добри по продажбата на услугата е нашата постојана потрага, ние го поздравуваме нови и стари клиенти од сите сфери на животот да ни се обратите за иднината на деловните односи и заеднички успех!

  Прашање Сега

 • Партија Шатор ткаенини
  модел: AF 5-2
  ОПИС:
  1. најлон, полиестер ткаенини & Церада
  2. ултра-мала тежина, висока вода-ressistant, водоотпорен, со широк опсег на бои
  3. Специјални Функција: УВ-заштита, затемнување, мувла отпорни, Печатење на располагање,
  RF заварување
  4. Боја: Pantone бои може да се следи упатство боја или може да се изменуваат.
  5. наредби кои произведуваат како примерок се прифатливи.
  6. потекло: Тајван


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: