Вие сте тука: Насловна -> производи -> Зелена ткаенина -> Полиестерски наркотички обоени ткаенини
 • Полиестерски наркотички обоени ткаенини - GF 10-2
 • Taiwan производителот, снабдувачот, Our company беше добро познат компанијата да обезбеди Полиестерски наркотички обоени ткаенини производи. Ние него го правиме и го прават строга контрола на квалитетот во нашата фабрика. Сите наши производи се во согласност и тестирани 100% пред породувањето. Нашите производи не се само прави маркетинг во светот, но, исто така, поставување на квалитет и trustable бренд. Ние секогаш имајте на иновации, одличен квалитет, со разумна цена и навремена испорака на ум за да се исполнат потребите на клиентите. Ние исто така нудиме многу видови на производи, добредојде на нашата веб-страница за да добиете повеќе информации! Ние сакаме да имаме долгорочни деловни односи со вас во блиска иднина.

  Веруваме дека ова е најдобриот начин да се задржи сите нас движи напред да се соочи со

  Полиестерски наркотички обоени ткаенини

  светот на денес и во иднина бизнис! Ако имате било какви прашања, Ве молиме јавете ни се или пратете e-mail. Ние ќе биде многу драго да слушне од тебе и да одговорите на вас, па.

  Прашање Сега

 • Полиестерски наркотички обоени ткаенини
  модел: GF 10-2
  Полиестерски наркотички обоени ткаенини
  Нашето полиестерско предиво се боеше со натриум, достапно во 150D,300D,450D,600D и до 1200D или било која друга посебна спецификација и функција е добредојдена.
  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: