Вие сте тука: Насловна -> производи -> Отворен тапацир ткаенина -> Полиестер ткаенини
 • Полиестер ткаенини - OUF 6-1
 • Our company е професионална претпријатие, има добро образовани и добро обучени технолошки и менаџерски работи. Имаме многу строго квалитетот на системот и има напредни машина за испитување и напредни проверка опрема. Па ние сме професионални снабдувач снабдување серија на Полиестер ткаенини.

  Нашите

  Полиестер ткаенини

  се добро продажба со силна техничка strengh, атрактивен appreance, таписерии изработка, убава звук и стабилен квалитет. Ние можеме да добиете долга и стабилна врска со вас.

  Прашање Сега

 • Полиестер ткаенини
  модел: OUF 6-1
  ОПИС:
  1.Special Функција: Трајни вода отвратителен, добра боја-постојаност, УВ-ressistant, Печатење на располагање, дише обложување
  2. Боја: една боја, двојно боја, боја бисерни, или кориснички по желба.
  3. Го поздравуваме вашите барања во врска со нашите производи. Кориснички спец се прифатливи.
  4. Произведени од страна на YungYaw Fabrictech Корп Тајван


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: