Вие сте тука: Насловна -> производи -> Ламинирани ткаенини -> Водоотпорен материјал
 • Водоотпорен материјал - LF 12-4
 • Our company е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Водоотпорен материјал in Taiwan. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Нашиот асортиман на производи е во голема побарувачка на домашните пазари, бидејќи на своите супериорен квалитет и оптимални перформанси. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени.

  Со напредна наука и технологија, нашата компанија развива и произведува различни видови на

  Водоотпорен материјал

  . Преку континуирано оптимизација и иновации, ние? Ќе се обидеме нашите најдобри да им понуди на искрена услуга за нашите клиенти. Ве молиме контактирајте не ако сте слободни.

  Прашање Сега

 • Водоотпорен материјал
  модел: LF 12-4
  ОПИС:
  1. taslon 228 ткаенини со посебни чупка завршувањето, Мека на допир
  2. С6 вода отвратителен & Не-флуор вода отвратителен Еко-пријателски
  3. Висок дише и Високата Водоотпорен
  4. шарени ткаенини апликација
  5. Боја: различни бои можат да изберат или може да се изменуваат.
  6. Ние сме подготвени за производство на производи, како на вашиот примерок.
  7. Произведен од YungYaw Fabrictech Корп во Тајван


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: