Вие сте тука: Насловна -> производи -> Ткаенина POCOTEX -> Рециклирајте ткаенини
 • Рециклирајте ткаенини - PF 8-1
 • Our company е посветен на производителот, снабдувачот и извозник на најдобар Рециклирајте ткаенини in Taiwan. Сите производи се во согласност со меѓународните барања за квалитет и се многу ценети во различни бизнис. Ние сме го цениме за да добиете добра соработка со вас и немојте да се двоумите да контактирајте не

  Тие се високо ефикасни и нудиме одлична услуга во процесот на користење. Ние се осигура дека овие

  Рециклирајте ткаенини

  се произведени од страна на нашите добавувачи користење меѓународните стандарди за квалитет да понуди одлични квалитетни производи на нашите клиенти.

  Прашање Сега

 • Рециклирајте ткаенини
  модел: PF 8-1
  Рециклирајте ткаенини
  Рециклираните ткаенини од POCOTEX можат да се направат од најлон или полиестер,која има предности за животната средина подолу.
  Карактеристики:
  ❖Еколошки
  ❖Зачувај природни ресурси
  ❖Ниски емисии на јаглерод и употреба на хемикалии
  ❖Стабилен квалитет

  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: