Вие сте тука: Насловна -> производи -> Рециклирајте ткаенини -> Рециклиран најлон
 • Рециклиран најлон - RF 9-1
 • Како професионален производителот, снабдувачот и извозник висок квалитет Рециклиран најлон, Нашата фабрика инсистира на принципите на постојано подобрување, квалитет пред се, и искреност да соработува со клиентите и дома и во странство. Ние сме во потрага очекуваме да стане вашиот доверлив мувла снабдувач во блиска иднина.

  Презентирање на широк спектар на

  Рециклиран најлон

  кој има висока затегнувачка цврстина, се димензионален точни и се многу издржливи. Лесен за одржување, овие производи имаат висока спроводливост.

  Прашање Сега

 • Рециклиран најлон
  модел: RF 9-1
  Рециклиран најлон
  Рециклираниот најлон нормално доаѓа од пост-индустриски отпадни влакна,предиво собрани од фабрика за предење и ткаени мелници.Тоа предизвикува помалку воздух,вода,и контаминација на почвата во споредба со употребата на нормален најлон.
  Ние можеме да понудиме рециклирање на најлон во 70D,210D и 420D...итн.

  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code:
        
  производи Листа