Вие сте тука: Насловна -> производи -> Рециклирајте ткаенини -> Рециклиран полиестер
 • Рециклиран полиестер - RF 9-2
 • Our company се наоѓа во Taiwan, Беше една од Рециклиран полиестер производителот, набавувачот. Она што ние се со цел за да се произведуваат најдобрите производи и да добијат 100% доверба на клиентите и задоволството. "Сите вработени кои се вклучени, со висок квалитет, задоволството на клиентите" се нашата политика за квалитет за да се спроведе. Ние сме во потрага очекуваме да соработуваме со сите заинтересирани клиенти. Ве молиме посетете ја нашата страница за повеќе детали производи информации. Ако сте интерес за нашите производи, контактирајте не, Ние ќе ви понудиме најдобра цена и супериорна висок квалитет. Ние сакаме да имаме долгорочни деловни односи со вас во блиска иднина.

  Нашите

  Рециклиран полиестер

  производи се комплексно дизајнирани и везени со врвен квалитет на теми. Еден тим на квалитетот испитувачи прави сигурни дека само беспрекорна производи се испратени за просториите патрони. Добредојдовте да не контактирате доколку сте заинтересирани во нашите производи.

  Прашање Сега

 • Рециклиран полиестер
  модел: RF 9-2
  Рециклиран полиестер
  Рециклиран полиестер е висок-квалитетен материјал кој служи како алтернатива за постигнување на добри резултати како и девствени материјали.Користењето на рециклиран полиестер ја намалува зависноста од нафта како извор на суровини.
  Опсегот на рециклиран полиестер почнува од 75D до 1200D.

  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code:
        
  производи Листа