Вие сте тука: Насловна -> производи -> Шатор ткаенини -> Засолниште за ткаенини
 • Засолниште за ткаенини - TF 3-4
 • Ние производство, снабдување и извоз, прилично широк спектар на Метал Занаети, вклучувајќи го и Засолниште за ткаенини во различни форми и големини во Taiwan. Производи на нашата компанија, исто така, може да се прилагодени за задоволување на барањата на нашите индиски и меѓународни клиенти и клиенти задоволувачки. Имаме искуство во производство на производи со врвен квалитет, кои се совршено синхронизирана со модни трендови.

  Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние сме почестени да добиете барања. Ние сме желни да прават бизнис со вас. Надевам дека ќе може да се најдат на специфичните

  Засолниште за ткаенини

  од нашите производи.

  Прашање Сега

 • Засолниште за ткаенини
  модел: TF 3-4
  ОПИС:
  1. полиестер платно 75D ~ 600D
  2. Најлон PA66 од 30D да 400D
  3. Памук & откачи предиво со deying или печатење
  4. Слој Функција & Материјал: СТП слој, Винил обложување, обложување ултра-мала тежина, сребрен слој, слој Затемнување и кориснички слој.
  5. Од претходните ткаенина сите можат да бидат обложени со водоотпорен до 10,000mm H2O.
  6. Боја: Pantone бои може да се следи упатство боја или може да се изменуваат.
  7. распрашува за тестирање стандарди и / или други барања се добредојдени.
  8. Земја на потекло: Тајван


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: