Вие сте тука: Насловна -> производи -> Отворен тапацир ткаенина -> Откачи ткаенини
 • Откачи ткаенини - OUF 6-2
 • Our company е моден производителот, како и извозник на големо, со нашата сопствена фабрика се наоѓа во Taiwan Откачи ткаенини. Со кои се промовира нашите производи на Северна и Јужна Америка, Европа, Африка, Средниот Исток, Југоисточна Азија. До сега, имаме поголеми СТОКИ вкупно повеќе од 100 стилови, ако имате било какви условот ве молиме контактирајте не на. Очекувам да се изгради трговски односи со вас.

  Со Исклучителна изработка и современи техники, ги направиме нашите производи на

  Откачи ткаенини

  да се рангира меѓу првите и слични производи. Ние со нетрпение очекуваме за соработка со клиенти од целиот свет.

  Прашање Сега

 • Откачи ткаенини
  модел: OUF 6-2
  ОПИС:
  1. Посебни Функција: Бранеа Достапно, анти-корозивен, Трајни производи за вода отвратителен, UV-
  ressistant, печатење.
  2. Боја: Pantone бои водич, доставен примерок или прилагодено боја се сите
  прифатливо.
  3. Барање да се следат за да се произведе примерок е прифатливо.
  4. Произведени од страна YungYaw Fabrictech Корп Тајван


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: