Вие сте тука: Насловна -> производи -> Мантил ткаенини -> Taslon ткаенини
 • Taslon ткаенини - RF 7-2
 • Нашите Taslon ткаенини главно се доставени, произведени и извезуваат во целиот свет, кои биле во голема мера ужива популарност, бидејќи на нашиот добар квалитет и поволни price.We преземе голема гордост во обработка цел на нашите клиенти на распоред и ефикасност во целиот world.Also, ние го задржи подобрување на себе и продолжи да им помогне на нашите клиенти кои се од дома и во странство за да се постигне поуспешна. ОЕМ и специјални дизајни се добредојдени каталози се исто така available.Please стапите во контакт со нас за професионална трговски услуги.

  Со силна тимска работа и професионализам, ние ветуваме ние секогаш ќе се обидеме нашите најдобри да обезбеди брза услуга и да одговарате вашето пребарување / различните барања побрзо. Ве молиме контактирајте не за повеќе детали во врска со нашите

  Taslon ткаенини

  ОЕМ и ODM наредби се исто така добредојдени.

  Прашање Сега

 • Taslon ткаенини
  модел: RF 7-2
  ОПИС:
  1. taslon ткаенини
  2. Посебни Функција: Вода Rrepellent, РФ заварување, ултра-тенок слој, дише,
  Водоотпорен и др ...
  3. Боја: Црна, сина и кафеава чести се распрашуваше боја. Бои може да се изменуваат или следете го Pantone.
  4. Го поздравуваме вашите барања во врска со нашите производи. Кориснички спец се прифатливи.
  5. Произведени од страна на YungYaw Fabrictech Корп Тајван


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: