Вие сте тука: Насловна -> производи -> Отворен Ткаенини -> Шатор Материјал ткаенини
 • Шатор Материјал ткаенини - OF 1-1
 • Ве молам проверете Шатор Материјал ткаенини преку нашата веб страница. Ние сме снабдувач, производител, извозник и одличен дизајнер. Ние, исто така, имаат пријателски тимска работа, па ние само веруваме дека може да стори сé што е совршено за вас. Ние сме убедени дека примероците ќе биде многу задоволувачки. Нашите меѓусебното разбирање и соработка, секако, ќе резултира со значајни деловни и добри service.If видите било можност да се направи подобро, ги споделите со нас, ние ќе бидете сигурни дека сите ваши барања ќе добивате нашиот брза внимание.

  Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

  Шатор Материјал ткаенини

  со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!

  Прашање Сега

 • Шатор Материјал ткаенини
  модел: OF 1-1
  ОПИС:
  1. најлон ткаенина 30D ~ 400D и 420D Оксфорд со обложување.
  2. полиестер платно 75D ~ 600D со печатење и обложување.
  3. T / C ripstop и памучна ткаенина со боење, DWR & слој
  4. Прилагодено спецификации се прифатливи.
  5. Боја: Двојна боја често се користат. Други кориснички бои, исто така, ќе бидат добредојдени.
  6. Вашите барања за нашите производи ќе бидат добредојдени.
  7. Произведено во Тајван

  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: