Вие сте тука: Насловна -> производи -> Функционална ткаенина -> УВ Заштитна ткаенина
 • УВ Заштитна ткаенина - FF 11-4
 • Како професионален производителот, снабдувачот и извозник, Our company е производство на претпријатие од областа на проектирање, развој, производство и трговија на УВ Заштитна ткаенина. Ако имате проблеми или се разочарани со низок квалитет на производи од други компании ", ве молиме обидете се нашите производи. Нашите производи ќе ви помогнат и вашите клиенти да ги задоволи совршено. Ние ги доставуваме производи на сите на Кина клиенти.

  Нашите

  УВ Заштитна ткаенина

  се добро продажба со силна техничка strengh, атрактивен appreance, таписерии изработка, убава звук и стабилен квалитет. Ние можеме да добиете долга и стабилна врска со вас.

  Прашање Сега

 • УВ Заштитна ткаенина
  модел: FF 11-4
  УВ Заштитна ткаенина
  УВ заштита е една од важните точки за отворено ткаенина.Нашата УВ може да достигне 500 часа,800 часа,1000 часа и 1500 часа по стандард ISO 105 B02 или ниво 4 по 1500 часа од ISO 4892-2.Во споредба со парче обоена ткаенина која има само околу 80 часа.Висока УВ заштита ткаенина е погодна за употреба во шатор,крошна,ранци и сл.
  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: