Вие сте тука: Насловна -> производи -> Функционална ткаенина -> Водоотпорна ткаенина
 • Водоотпорна ткаенина - FF 11-2
 • Врз основа совршеност технички и професионални произведуваат тим, ние сме во состојба да се производител, на снабдувачот и извозникот висок квалитет Водоотпорна ткаенина и одличен по продажбата на услугата за задоволување на различни корисници. Нашата услуга цел е "клиент-ориентирана, брзо, високо-квалитетни услуги на клиентите". Треба секој производ да биде од интерес за вас, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Ќе ни биде задоволство да понуди по приемот на вашата детална барања.

  Нашите

  Водоотпорна ткаенина

  производи апликации се во целиот свет ценети и ценети од страна на нашите клиенти и нивните крајниот корисник клиенти. Исто така го поздравуваме нови клиенти, да се откријат квалитет и услуга која ние ги нудиме.

  Прашање Сега

 • Водоотпорна ткаенина
  модел: FF 11-2
  Водоотпорна ткаенина
  Имаме различни видови на мембрана/филм/премачкување за да се достигне специфично бараье за ​​вода.Со нашиот специјален слој,можеме да понудиме водоотпорна ткаенина од 500-15,000mmH2O.
  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: