Вие сте тука: Насловна -> производи -> Задна ткаенини -> Свадба Шатор ткаенини
 • Свадба Шатор ткаенини - AF 5-1
 • Our company беше основана како Taiwan Свадба Шатор ткаенини производителот и добавувачот, Нашата фабрика вклучува многу најдоцна во hi-tech машини и опрема за тестирање. Ние продолжува да се подобри на квалитетот на производот и да се обезбеди дека секој производ надминува перформансите и сигурноста стандарди се очекува од страна на клиентите во целиот свет. Клиенти се увери од добивањето на повеќето иновативни и највисок квалитет на професионални производи. Ве молиме да не двоумење да контактирајте не сега.

  Гарантирање стабилна и навремено снабдување, веродостојни квалитет и искрена услуга, нашите производи на

  Свадба Шатор ткаенини

  се продава добро во домашните и странските пазари. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, или сакате да поставите кориснички налог, ве молиме Дон т двоумете да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме нашите најдобри да ги задоволат вашите потреби.

  Прашање Сега

 • Свадба Шатор ткаенини
  модел: AF 5-1
  ОПИС:
  1. најлон, полиестер платно.
  2. Широк спектар Denier од 70D да 1800D.
  3. Специјални Функција: УВ-заштита, затемнување, мувла отпорни, Печатење на располагање.
  4.Color: Pantone и други бои, исто така, ќе бидат добредојдени.
  5. Сите прашања во врска со вашата функционални стандарди и барања ќе бидат добредојдени.
  6. Место на потекло: Тајван


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: